Praca magisterska-temat.

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Praca magisterska-temat.

Postautor: pawelwch » 15 paź 2015, 11:01

Witam. Zwracam sie do Was z prośbą. Otóż, jestem na etapie wybierania tematu pracy magisterskiej i na następne seminarium musze przygotowac kilka przykładów(do ewentualnej zmiany). Ogólnie prace chciałbym pisać na temat kurateli sądowej,pracy kuratorów itd.Wazne jest aby tematy sprowadzały sie do badań-badanej grupy. Jeden temat juz mam na mysli,ale potrzebuje jeszcze z dwa. Licze ze ktos mnie tu zainspiruje lub nakieruje na temat który mógłby mnie zaciekawić.
Pozdrawiam.
pawelwch
 
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2015, 4:16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Praca magisterska-temat.

Postautor: jarosj » 16 paź 2015, 8:31

Zacznij czytać książki dot. naszej pracy, najlepiej od Kamińskiego, Mileskiego bo to był najlepszy podręcznik.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Praca magisterska-temat.

Postautor: pawelwch » 19 paź 2015, 23:23

Chciałem zapytac, jezeli bede przeprowadzał badania w pracy mgr i potrzebne bedą mi opinie kuratorów,czy sa oni(jestescie) przychylni do pomocy,czy raczej przeciwnie?
pawelwch
 
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2015, 4:16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Praca magisterska-temat.

Postautor: magdasia » 21 paź 2015, 22:18

Przychylni :), ale zarobieni :(
magdasia
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 300
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:02
Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość