Ankieta do pracy dyplomowej - temat zbiorczy

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ankieta internetowa -tylko kliknij

Postautor: NICOL.M » 27 mar 2011, 12:09

Witam, jestem studentką III roku resocjalizacji na U niwersytecie Wrocławskim. Potrzebuje ankiet do pracy licencjackiej. Aby nie tracić cennego czasu kuratorów zamieściłam ją w internecie, tylko kliknijcie na poniższy link. Szybkie odpowiedzi, pełna anonimowość. Z góry dziękuję.

https://spreadsheets.google.com/viewfor ... NVZaa3c6MQ
NICOL.M
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2011, 12:06
Lokalizacja: Legnica
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 27 mar 2011, 13:37

o ten sposób wypełniania ankiety mi sie podoba .
Znalazłem parę literówek ale to chyba nie ma znaczenia .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: NICOL.M » 07 kwie 2011, 0:03

---------- 12:42 27.03.2011 ----------

Dziękuję, wszystkim studentom polecam ten sposób. Jest łątwy, mniej czasochłonny, łatwiejszy do obliczenia wyników, wszystkie odpowiedzi od razu w Excelu. Literówki nieważne, choć z szacunku dla ankietowanych powinno ich nie być więc przepraszam z góry.
Dodam jeszcze, że ankieta dotyczy kuratorów dla dorosłych, zarówno społecznych jak i zawodowych. Jeszcze raz dziękuję wszystkim.

---------- 22:03 06.04.2011 ----------

Nadal PROSZÊ wypełniać ankiety.
NICOL.M
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2011, 12:06
Lokalizacja: Legnica
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

ankieta o efektywności pracy kuratora

Postautor: KB » 08 kwie 2011, 22:37

Jestem studentką III roku Pedagogiki Resocjalizacyjnej i Pedagogiki Opiekuńczej . Niniejsza ankieta jest częścią mojej pracy licencjackiej.
Proszę o wypełnienie ankiety, która jest przeprowadzana w celu zapoznania się z opinią kuratorów sądowych na temat „poziomu efektywności podjętych działań resocjalizacyjnych przez kuratorów sądowych w pracy z podopiecznymi”.
Proszę o szczerość w udzielaniu odpowiedzi. Ankieta jest anonimowa i będzie wykorzystana wyłącznie w celach badawczych.

http://www.ankietka.pl/ankieta/58336/po ... znymi.html
BARDZO DZIÊKUJÊ ZA POMOC.


Wątek przenoszę i jednocześnie proszę o zamieszczanie postów we właściwych Działach. Jest specjalny Dział dla tego typu tematów. Aurelius.
Kasia
KB
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:32
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Ankieta

Postautor: saganeczka » 14 kwie 2011, 20:34

Witam, jestem studentką II roku II stopnia Pedagogiki resocjalizacyjnej, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat wypalenia zawodowego kuratorów sądowych. Okazało się że brakuje mi jeszcze kilku ankiet abym mogła zakończyć badania, dlatego zwracam się do państwa z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety na temat waszej pracy. Nie chciałabym jednak zajmować tu miejsca i narzucać się dlatego podam tylko mój mail --> sagan.anka@gmail.com Jeśli znajdzie się ktoś chętny do wypełnienia całkowicie anonimowej ankiety to będę wdzięczna za wiadomość. Pozdrawiam
saganeczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Prośba o wypeŁnienie ankiety. Pilne!

Postautor: Asia_K » 04 cze 2012, 17:21

Jestem studentką III roku pedagogiki specjalnej o specjalizacji resocjalizacja. Piszę pracę licencjacką na temat wypalenia zawodowego wśród kuratorów sądowych. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do zbadania danego zjawiska. Ankieta będzie służyła wyłącznie do celów naukowych. Jeśli ktoś z Państwa zgodziłby się mi pomóc proszę o podanie maila, na który wyśle ankietę. Z góry dziękuje!
Asia;)
Asia_K
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2012, 17:12
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: constantine » 04 cze 2012, 17:28

Proponuje zajrzeć do działu: "chcę zostać kuratorem, jestem studentem" i poczytać wypowiedzi w wątku: "wielka prośba do wszystkich kuratorów".
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: Asia_K » 05 cze 2012, 21:15

Witam, ankieta została zrobiona także online dla ułatwienia, więc jeśli ktoś znajdzie minutę na rozwiązanie to będę bardzo wdzięczna.

http://www.ankietka.pl/ankieta/89929/wy ... owych.html
Asia;)
Asia_K
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2012, 17:12
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Pomoc w pracy magistreskiej

Postautor: Małgorzata Kowalska » 07 mar 2014, 13:04

Witam,
jestem studentką V roku psychologii sądowej i piszę pracę na temat ,,Inteligencja emocjonalna, kompetencje społeczne i radzenie sobie w sytuacjach stresujących u kuratorów sądowych''. Poszukuję 30 kuratorów, zarówno sądowych jak i społecznych, płci żeńskiej. Badanie polega na wypełnieniu 3 kwestionariuszy i 1 ankiety. Całość zajmuje około 15 min. Badanie jest anonimowe. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badań. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv. Kwestionariusze są w formie pliku Word.
Małgorzata Kowalska
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2014, 12:47
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Ankieta / wywiad dla kuratorów rodzinnych

Postautor: studentka Ola » 01 kwie 2014, 14:42

Witam,
zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ponizszego wywiadu, a właściwie ankiety zrobionej na potrzebę sytuacji do kuratorów zawodowych dla nieletnich, ponieważ piszę pracę magisterską na temat: "Sylwetki kuratora sądowegow pracy resocjalizacyjnej wśród nieletnich niedostosowanych społecznie" i potrzebuję conajmniej pięciu kuratorów, którzy podzielą się ze mną swoim doświadczeniem zawodowym:) Byłam w miejscowym sądzie, ale zostałam niemal wyrzucona przez Pania Kierownik Zespołu Kuratorskiego, tłumacząc się brakiem wolnego czasu i złymi doświadczeniami z ankietami.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję:)

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 69152c.xml
studentka Ola
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2014, 13:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

wypalenie zawodowe ankieta

Postautor: jarek01211992 » 17 kwie 2014, 20:32

Witam proszę o wypełnienie ankiety :) DZIĘKI BARDZO!! :) :lol:
http://www.ankietka.pl/ankieta/144722/s ... znych.html

( prośba kolegi nie drugi taki sam post)
jarek01211992
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2014, 20:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

ankieta

Postautor: jarek01211992 » 25 kwie 2014, 23:39

proszę o wypełnienie ankiety :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/143686/s ... znych.html

-- 01 maja 2014, 19:56 --

Proszę o uzupełnienie ankiety :D
jarek01211992
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2014, 20:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ankieta

Postautor: Ultima » 06 maja 2014, 0:26

Zbieranie wyników ankiety zostało zakończone :owca:
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Ankieta

Postautor: fiolek1992 » 05 cze 2014, 19:02

Przeprowadzam ankietę dotyczącą przyczyn trudności w pracy kuratora. Jest mi ona niezbędna do napisania pracy badawczej. Ankieta jest anonimowa. Proszę o szczere odpowiedzi. Dziękuję za wypełnienie ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/153049/t ... atora.html
fiolek1992
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron