Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: Ala95 » 25 kwie 2020, 15:39

Dzień dobry
Jestem studentem trzeciego roku pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną i aktualnie jestem w trakcie pisania mojej pracy licencjackiej. Związku z tym chciałabym prosić Państwa o wypełnienie ankiety na temat zadań kuratora sądowego wynikających z przepisów a jego stan faktyczny. Na początku chciałam zrobić wywiady z kuratorami ale przez panującą sytuacje w naszym kraju musiałam zmienić plany. Stąd mój post na forum.
Z wyrazami szacunku
Alicja Gajdzińska

[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevTe3VN1cJ17SyCrgeUYzcE18M-ezyT1Wu31CjEH7OLuON8Q/viewform?vc=0&c=0&w=1]
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... =0&c=0&w=1
Ala95
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2020, 15:19
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: costa1010 » 25 kwie 2020, 18:10

Pani Alicjo .

Jak dla mnie ankieta do poprawy biorąc pod uwagę temat pracy.

Rozumiem, że tematyka obejmuje wszystkich kuratorów, więc czemu jedne z pytań dotyczą kuratorów rodzinnych i dorosłych, a inne tylko kuratorów dorosłych ?

Z jakimi problemami najczęściej borykają się osoby objęte dozorem kuratora?
Jakie są Pana/Pani główne zadania jako kurator zawodowy dla dorosłych?

Co Pana(i) zdaniem decyduje o niepowodzeniach w resocjalizacji osób objętych dozorem/nadzorem

Za ten post autor costa1010 otrzymał podziękowanie od
Ala95(25 kwie 2020, 18:57)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
costa1010
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 180
Rejestracja: 07 kwie 2016, 20:00
Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy

Re: Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: Ala95 » 25 kwie 2020, 18:56

Najmocniej przepraszam za ewentualne niedociągnięcia, ale moja Pani promotor zaakceptowała mi ankietę i myślałam że jest wszystko dobrze.
Ala95
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2020, 15:19
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: rahoc93395 » 14 mar 2024, 8:17

You have performed a great job on this article. It’s very precise and highly qualitative. You have even managed to make it readable and easy to read. You have some real writing talent. Thank you so much. forex robot
rahoc93395
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2024, 9:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: marque » 21 mar 2024, 12:05

Excellent to be visiting your blog again, it has been months for me. Rightly, this article that I've been served for therefore long. I want this article to finish my assignment within the faculty, and it has the same topic together with your article. Thanks for the ton of valuable help, nice share. forex robot
marque
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2024, 12:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Potrzebuje pomocy, ankieta- praca licencjacka

Postautor: marque » 26 mar 2024, 12:35

It is included in my habit that I often visit blogs in my free time, so after landing on your blog. I have thoroughly impressed with it and decided to take out some precious time to visit it again and again. Thanks. forex robot
marque
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2024, 12:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron