Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Postautor: basiatorun » 27 gru 2021, 11:54

Szanowni Państwo!

Studiuję pedagogikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i przygotowuję pracę magisterską dotyczącą roli kuratorów sądowych w procesie resocjalizacji nieletnich. W związku z tym, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Udział w badaniach jest zupełnie anonimowy. Udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania w kwestionariuszu umożliwi mi opracowanie rzetelnych wyników badań. Z góry dziękuję za uzupełnienie ankiety.
Zdaję sobie sprawę z tego, że na forum zagląda wiele innych osób, które nie są rodzinnymi kuratorami sądowymi, dlatego proszę o niewypełnianie ankiety. Będę ogromnie wdzięczna.

Życzę miłego dnia!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
basiatorun
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 11:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Postautor: mariahcarey » 12 maja 2023, 14:50

Przejrzę i ocenię tę ankietę.
wordle
mariahcarey
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2023, 14:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Postautor: lunadam » 29 sty 2024, 4:17

There's a certain kinship in our intellectual pursuits, as our 1v1 lol minds converge on the same realms of wonder.
lunadam
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2024, 4:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Postautor: tonyadams » 13 mar 2024, 5:20

Wypełniłam ankietę dotyczącą roli kuratorów sądowych w resocjalizacji nieletnich. Powodzenia z pracą magisterską. contexto
tonyadams
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2023, 6:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kwestionariusz ankiety, badania do pracy magsiterskiej

Postautor: articlesfreeonno112 » 16 mar 2024, 20:28

It's which means that amazing together with inspiring. We really enjoy any designs together with whoever should get it all during the post shall be grinning. ऑस्ट्रियाई नागरिकों के लिए सऊदी वीजा
articlesfreeonno112
 
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2024, 12:47
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron