Egzamin na aplikację kuratorską

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Egzamin na aplikację kuratorską

Postautor: xxx » 16 gru 2023, 12:05

Witam :)
dostałam się do drugiego etapu na aplikację kuratorską. Wiem, że drugi etap polega na rozwiązaniu testu i odpowiedzi na pytanie pisemne - ale jakiego rodzaju pytań pisemnych (a w 3 etapie ustnych) mogę się spodziewać? może pamiętacie coś ze swoich konkursów?
xxx
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, 20:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Egzamin na aplikację kuratorską

Postautor: ticemargin » 21 mar 2024, 4:34

Gratulujemy przejścia do drugiego etapu aplikacji kuratorskiej! Z mojego doświadczenia wynika, że pytania pisemne na drugim etapie często dotyczyły tematów związanych z wytycznymi platformy, zarządzaniem społecznością i strategiami kurowania treści. Mogą przedstawić scenariusze i zapytać, jak sobie z nimi poradzisz w oparciu o zasady i zasady platformy.tunnel rush Jeśli chodzi o pytania ustne na trzecim etapie, zazwyczaj skupiały się one na umiejętnościach komunikacyjnych, umiejętności skutecznego wyrażania pomysłów i pasji do tematu. Pamiętaj, aby zachować spokój, być przygotowanym i pokazać swój entuzjazm do tej roli!
ticemargin
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2024, 8:57
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron