:!: Skutki rozwiązania rodziny zastępczej - prośba

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

:!: Skutki rozwiĄzania rodziny zastępczej - prośba

Postautor: Lijalo » 14 lis 2006, 0:47

Witam serdecznie,

Piszę prace magisterską, na temat: "skutki rozwiązania rodziny zastępczej". Mam poważny problem, gdyz znalezienie materiałów o rodzinach zastępczych graniczy niemalże z cudem. Czy znaja Państwo jakieś publikacje na ten temat?
Szukam też informacji na temat systemu opieki zastępczej nad dzieckiem we Francji.
Mam tez ogromną prośbę, czy na forum są osoby, które zajmują się dziećmi, które były w więcej niż jednej rodzinie zastepczej? Jeśli sa takie osoby, to czy byłaby mozliwość, aby wypełniły mi one ankietę dotyczącą właśnie tych dzieci i skutków jakie wywarły na nie zmiany rodzin zastepczych? Ankietę mogę przesłać mailem, może ona byc wypełniona na komputerze i odesłana do mnie równiez mailem. Brakuje mi jeszcze ok. 20 ankiet :cry:

Jestem zrozpaczona, gdyż niedługo muszę oddac pracę magisterską, a nie mam materiałów do jej napisania. Bardzo prosze o pomoc.:(

Pozdrawiam ciepło,
Lijalo (Maja)
Lijalo
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2006, 11:37
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 14 lis 2006, 2:10

Witaj :!:
Spróbuj może zwrócić się z tego rodzaju prośbą do PCPR-ów, bądź
Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa
oddział śląski: Lędziny, ul. Hołdunowska 39 (Małgorzata, Grzegorz Kleccy), tel. (032)2167917
oddział wielkopolski: Poznań, ul. Konopnickiej 9, tel. (061)8657016.
W inny sposób niestety nie potrafię Ci pomóc.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Lijalo » 14 lis 2006, 11:13

Dziekuje za adres :) podjade tam jak najszybciej.

w PCPR-ach juz bylam w Poznaniu i Warszawie.
Pisałam też maile do różnych instytucji, ale raczej nikły odzew, może trzeba osobiście..
Lijalo
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2006, 11:37
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: eipiem » 14 lis 2006, 18:36

Maja,
skontaktuj się z Joanna Luberadzką-Gruca z Fundacji "Przyjaciółka" lub Andrzejem Olszewskim z MISJI NADZIEJA,zajrzyj też na stronę www.rodzinyzastepcze.waw.pl
Pozdro,
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Lijalo » 21 lis 2006, 13:34

Dziekuje za wiadomość :),
Misja nadzieje nie jest w stanie mi pomóc :/, może fundacja "przyjaciółka"..
Lijalo
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2006, 11:37
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości