Wywiad środowiskowy! <??>

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Wywiad środowiskowy! <??>

Postautor: kobietaxxx » 09 sty 2007, 11:24

Czy ktoś mógłby mi podesłać przykład jakiegoś wywiadu środowiskowego. :?: Bez nazwisk itp. :!: Chciałabym móc z niego skorzystać pisząc pracę z kurateli sądowej. :idea: kobietaxxx@o2.pl
:)
X - nie pije, X - nie pali, X - nie bierze, Y - ściemnia! :P
kobietaxxx
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2007, 11:16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 10 sty 2007, 20:05

Witaj trudno będzie Ci pomóc ponieważ nie sprecyzowałaś jaki rodzaj wywiadu masz na myśli. A jest ich bez liku. W samym rodzinnym mogą dotyczyć rodziny, rodziny zastępczej, nieletniego, opieki prawnej, sprawy rozwodowej. Natomiast w karnym, wywiad z art. 214 itd itd. Sprecyzuj a pomożemy. Pozdrawiam
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: rekin » 13 lis 2007, 17:14

Witam
Prosze pilnie o pomoc.Jestem studentka i Potrzebuje jakiekolwiek sprawozdanie z wywiadu srodowiskowego(najlepiej z nieletnim, ale inne tez mile widziane) Oczywiście dane XYZ.
moj email-jannowak1005@wp.pl
z góry dziekuje.
rekin
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2007, 17:02
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość