zapłata na rzecz poszkodowanych

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: CWWS » 10 lip 2012, 15:19

W ani jednym miejscu nie próbowałem się z Państwem bratać. Sformułowania "kuratorska brać" użyłem w sensie zamiennika kuratorzy czy Państwo. Zresztą, każdy obiektywny użytkownik tego forum uzna, że się Pan napina. Niepotrzebnie. Proszę uważać, bo Panu żyłka pęknie.
:lol:

Na marginesie, współczuję Pana podopiecznym. Nie wspominając o podwładnych, jeśli Pan takowych posiada. :oops:
Dla Pana informacji, daleko Pana kulturze a i umiejętności czytania ze zrozumieniem do niejednego skazanego, z którym miałem do czynienia. ;)

Oczywiście, nie ujmuję niczego pozostałej kuratorskiej braci z tego forum i wierzę, że nikogo z Państwa nie obraziłem ani jednym swoim wystąpieniem. Cieszę się, że rozbawiłem, będę rad, jeśli dałem do myślenia. Mnie Państwo wiele nauczyli. A po to tu przyszedłem. 8) Bez względu na teorie spiskowe jakichś frustratów. :lol:
CI?GLE WIERZ? W SPRAWIEDLIWO??
CWWS
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2010, 21:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kuffs » 10 lip 2012, 15:54

Umiejętność dysponowania, używania minek - bezcenne.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Orange » 10 lip 2012, 15:59

Panie CWWS, doceniam Pańską dociekliwość w pytaniach, szczególnie, że udzielił Pan sam sobie doskonałych odpowiedzi ;) Mniemam więc, że nie oczekiwał Pan odpowiedzi od nas, a czegoś zupełnie innego…

Wiara jest wartością, więc Panie Ciągle Wierzę W Sprawiedliwość – wierz… na przekór wszystkiemu i wszystkim :D

P.S. Jak dla mnie, zawsze może Pan "wpaść" na forum i zasiąść w loży eksperta od "Etyczno - prawnych działań kuratorów sądowych". Raz jeszcze pozdrawiam.
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: jarosj » 10 lip 2012, 17:00

Niech się Pan o moje żyłki nie martwi. Pana ocenę mojej kultury daleko sobie lekceważę. Pana sformułowania odebrałem w taki sposób, jak napisałem i poczułem się tym urażony. A, że jestem kuratorem, to przynajmniej jednego, często używane przez Pana sformułowanie brać kuratorska, uraziło. Jest Pan jednym z wielu, którzy próbują wejść w rolę użalającego się nad moimi podopiecznymi. Niech mi Pan wierzy - jeżeli trafiam na osobę, która nie jest tak bezczelna jak Pan, to sam staram się nie wyrażać kategorycznie.. Niestety bezczelnych ludzi w swojej pracy spotykam więcej, niż tych, którzy rozumieją, że jeżeli jest się przestępcą, osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu w sprawie kryminalnej, to bardziej należy słuchać i wypełniać polecenia, niż żądać i mieć pretensje.
Nie próbowałem czytać ze zrozumieniem wszystkiego co Pan pisze, bo nie miałem na to ochoty. Radę Pan dostał. Mam nadzieje, że dostał Pan też już potrzebne odpowiedzi. Licze, że w zw. z tym temat można uznać za zamknięty. O co mam nadzieje postara się admin.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: kuffs » 10 lip 2012, 17:09

Jarku poczułeś się urażony? no wiesz..., wyluzuj troszkę :wink: To jak w tym powiedzeniu, że kura znosi jaja, a kurator wszystko znosi.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jarosj » 10 lip 2012, 17:12

Ja zostaniesz kuffs kuratorem, to pewnie będziesz wszystko znosił. Ja natomiast nie widzę problemu z pisaniem swojej opinii, szczególnie jeżeli ktoś próbuje mnie obrażać. Nie unoszę się jednak, wbrew pozorom, tylko wyrażam swoje zdanie.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: kuffs » 10 lip 2012, 17:15

To nie chciałbym Cię zobaczyć jak się unosisz.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: constantine » 10 lip 2012, 17:22

Jakubie zwany Jarkiem: opanuj się, nie rób scen! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2012, 17:38 przez constantine, łącznie zmieniany 1 raz
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: jarosj » 10 lip 2012, 17:27

No co wy wszyscy. Wyluzujcie. Pisać nie wolno? Nie bądźcie tacy wrażliwi, bo chyba nie ma takiej potrzeby. Pan skazany chyba się nie obraził, a już ma tu adwokatów.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: kgb14 » 10 lip 2012, 17:39

Jak mam być szczery to mnie też ubodło sformułowanie ,,brać kuratorska'' wypowiedziane przez skazanego .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: lucinda » 10 lip 2012, 17:45

Naprawdę faceci, po jednej i drugiej stronie barykady, przesadzacie z tą wrażliwością :lol:
Awatar użytkownika
lucinda
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1686
Rejestracja: 06 wrz 2009, 16:04
Podziękował : 416 razy
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Postautor: CWWS » 10 lip 2012, 18:13

Obrażony? Zdołowany? Przygnębiony? Przybity? Sfrustrowany? Ależ skąd. Ubawili mnie Państwo setnie. :twisted: (edit...)
I znalazłem to, czego szukałem, choć nie było to na pewno to, czego Państwo - nie ukrywam - się po mnie spodziewają. 8)
(edit...)
Proszę mi wybaczyć, jeśli ktokolwiek poczuł się urażony. Gdyby to ode mnie zależało, póki co, nie zależy, płaciłbym więcej policjantom i kuratorom. Ale rzeczywistość okołobudżetowa jest jaka jest. (edit...)

Post edytowano i usunięto treści niezgodne z pkt 9 regulaminu. Netykieta zabrania prowokowania kłótni. Temat uważam za zamknięty. ultima.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2012, 18:42 przez CWWS, łącznie zmieniany 3 razy
CI?GLE WIERZ? W SPRAWIEDLIWO??
CWWS
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2010, 21:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jarosj » 10 lip 2012, 18:19

No to już może tak na koniec, z serdecznymi pozdrowieniami, ostatnie pytanie do autora - możemy zamykać, no nie?
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: CWWS » 10 lip 2012, 20:26

No nieelegancko, nieelegancko. :( Gdzie tu Pan widział obrażanie, prowokowanie do kłótni? :?: Może warto wprowadzić łapki - jeśli mi dadzą ileś tam minusów, to Pan mnie na szafot. ;) To, co zostało po Pana cenzurze, to nie moja wypowiedź. To akurat przykre i smutne, co Pan zrobił. :/ Myślę, że obraził Pan też swoich współkolegów z braci kuratorskiej, bo nie dał im Pan szansy na zapoznanie się z moim postem i wyrobienie opinii.
CI?GLE WIERZ? W SPRAWIEDLIWO??
CWWS
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2010, 21:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: ksb » 10 lip 2012, 20:38

Opinię mam wyrobioną od pierwszego wpisu. Mam nadzieję, że dał Pan upust swoim emocjom, udzielając odpowiedzi na postawione uprzednio pytania. Nie czuję się obrażona. Nie potrzebuje obrońcy w Pana osobie. Proponuję zamknąć temat.
"Współkoleżanka" z braci kuratorskiej.
ksb
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1066
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:15
Lokalizacja: Galicja
Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości